home
 Partneri

#RUNTRENCHTOWN

Hlavným cieľom tejto komunity je zoskupiť bežcov z Trenčína a jeho okolia. Komunita má jednoduchý a pritom veľakrát dôležitý účel. Začiatočníkom poskytnúť tipy a triky, motivovať ich k behu, pomôcť im prekonať prekážky či dodať sebavedomie, ktoré na „štarte“ potrebujú. Skúseným či profesionálnym atlétom dodať inšpiráciu a pokúsiť sa im ukázať niečo nové, aby pri behu zotrvali čo najdlhšie a vyskúšali napríklad trendy alebo vychytávky, ktoré v minulosti neboli bežeckej komunite dostupné.

Sekundárnou a taktiež veľmi dôležitou náplňou tejto komunity je zdieľanie bežeckých udalostí (akékoľvek bežecké, duatlonové či triatlonové závody), ale aj tréningov, ktoré každý z nás mnohokrát absolvuje sám a pritom by prijal sparing partnera, ktorý by posunul našu prípravu na vyšší level. Predsa len aj priateľská súťaživosť posúva náš výkon na vyššiu úroveň. Jednoducho to znamená, že táto skupina by mala zmapovať bežcov a pomôcť im nájsť ideálneho bežeckého „spoluhráča“, ktorý sa nachádza v blízkosti nášho domova a beháva napríklad v rovnakom čase.

Každý z nás má vytýčené iné ciele, no spája nás jednouchý pohyb, ktorý je ľudom najprirodzenejší a nevyužiť ho by bol hriech. Existuje naozaj mnoho otázok, ktoré bežci vyhľadávajú a ich zodpovedanie im pomôže zlepšiť sa a posunúť sa tak dopredu. Či už sú to základy behu, správne držanie tela a bezchybná bežecká technika, bežecká obuv, budovanie svalovej hmoty, zvýšenie rýchlosti, zníženie rizika poranení, zvolenie bežeckého plánu a správneho oblečenia či bežeckej techniky, to všetko nájdete práve v tejto komunite.

Budeme radi ak sa pridáte do otvorenej skupiny #RUNTRENCHTOWN a pomôžete nám tak zmapovať bežcov v našom meste. Podeľte sa snami o svoje úspechy a skúsenosti, dajte ostatným bežcom rady, ktoré ste svojim usilovným tréningom nadobudli, prípadne poukážete na niečo čo v tejto skupine chýba. Nebojte sa prispievať a zapájať do diskusií. Každý člen určite ocení Váš názor a bude vďačný za Vaše cenné rady. Staňte sa členom komunity bežcov, ktorí posúvajú svoje fyzické a psychické hranice a spolu tak tvoria Trenčín!

kvalitni repliky hodinek