0
home
 Články
Blog

Garmin Vector™ 3 – tretia generácia merača výkonu v pedáloch

Zdá sa, že cyklisti môžu mať vianoce aj na konci augusta. Garmin predstavil horúci bonus pre výkonnostných cyklistov – tretiu generáciu wattmetra Vector™ 3 a novú vlajkovú loď medzi cyklopočítačmi Edge® 1030.

Vector™ 3 a Vector™ 3 Single je kompletne redizajnovaný merač výkonu . Na rozdiel od svojich predchodcov, tretia generácia má celé riešenie integrované priamo v pedáloch (nenachádza sa na nich pod) a montuje sa ako akékoľvek iné pedále. Vďaka tomu je veľmi jednoduché Vector 3 preinštalovať z jedného bicykla na druhý bez nutnosti asistencie servisu alebo použitia špeciálnych nástrojov. Ihneď po inštalácií duálny senzor meria celkový výkon, rovnováhu pravá/ľavá, kadenciu a pokročilé cyklistické metriky. Vector™ 3 Single – single senzor (na jednom pedáli) meria celkový výkon a kadenciu.

Nový dizajn Vector™ 3/3 Single umožňuje hlbší náklon v zákrutách a ergonomickejšie spojenie s tretrami. LED kontrolky na pedáloch informujú o nastavení a servisných údajoch. Systém merania priamo v pedáloch zaručuje presne a spoľahlivé meranie pri každom tréningu.

Duálny merač výkonu Vector zobrazuje údaje zvlášť pre pravú a ľavú nohu. Okrem základných a pokročilých metrík cyklistom umožňuje analyzovať, v ktorej fáze záberu produkujú najväčší výkon a nasmerovať ich tréning. Vector™ 3 zaznamenáva či ste v pedáloch alebo v sedle aby ste vedeli kedy a ako dlho ste produkovali špecifický výkon počas fáz každého záberu. Platform Offset vám zase pomôže zistiť kde na pedáli aplikujete silu a pomôže lepšie nastaviť ergonómiu bicykla.

Pridaj komentár

*

kvalitni repliky hodinek