0
home

Doprava a platba

Doprava

Aby Váš nákup v našom internetovom obchode bol čo najjednoduchší, pripravili sme pre Vás komfortné spôsoby platby a dopravy tovaru.

Pri objednávke tovaru nad 70,00 € máte nárok na dopravu objednaného tovaru zadarmo. V opačnom prípade je cena kuriérskej služby pri objednávke tovaru do troch kilogramov v rámci Slovenskej republiky 3,50 € (tovar odoslaný prostredníctvom kuriérskej služby Slovak Parcel Service).

Po odoslaní zásielky budete informovaný notifikačným e-mailom, ktorý obsahuje číslo zásielky, prípadne výšku dobierky a adresu doručenia, ktorú je možné v prípade potreby zmeniť a dohodnúť si aj čas dodania priamo s kuriérom. Vašu zásielku Vám kuriér doručí osobne až k Vašim dverám na druhý pracovný deň od objednania tovaru (upozorňujeme, že objednávka musí byť odoslaná najneskôr do 15:00 hod). Ak by ste sa nenachádzali na Vašej adrese kuriér Vám nechá v poštovej schránke oznámenie o uložení zásielky s kontaktom pre možnosť opätovného doručenia, prípadne osobného odberu v príslušnej centrále kuriérskej služby (niekedy je lepšie nechať si poslať zásielku na miesto Vášho pracoviska, ak viete že sa budete nachádzať v daný deň práve tam, kuriér doručuje balíčky v čase medzi  08:00 až 17:00 hod, ak Vás nezastihne na dohodnutej adrese, vykoná ešte jeden pokus o doručenie bezplatne).

Spôsob platby:

Ak ste si už vybrali z našej ponuky a chcete si tovar prevziať a prezrieť si aj osobne, osobný odber je možný v pracovné dni v čase od 12:00 – 18:00 na nasledovnej adrese (možný aj iný termín po osobnom dohovore na čísle +421 903 666 601):

TOPRUN Showroom

Kollárova 11/286

911 01 Trenčín
Slovenská repubilka

Spôsob platby v Showroom-e:

Osobný odber v Trenčíne – 0,00 €